Prefabrik Ev Fiyatları

Prefabrik Ev Fiyatları

Prefabrik Ev Fiyatları, prefabrik yapıların nerede yapılacağı, prefabrik ev modelleri ve prefabrik ev planlarına göre değişiklik göstermektedir.

Prefabrik Evlerde yapılacak yer oldukça önemlidir. Prefabrik evin yapılacağı yer fabrikamızdan ne kadar uzakta ise toplam fiyatı o kadar etkilemektedir.

Prefabrik Ev veya Prefabrik Villanın planı ise prefabrik evlerin fiyatlarını belirleyen en önemli değişkendir. Prefabrik evlerin metrekareleri büyüdükçe m² fiyatları düşmekte aksi durumda yani prefabrik yapıların metrekareleri küçüldükçe m² fiyatları yükselmektedir. Ayrıca prefabrik ev ve prefabrik villaların oda ve banyo sayılarına göre m² fiyatları artıp düşebilir.

Prefabrik Fiyatlarını değiştirebilecek diğer bir unsur da prefabrik ev modelleridir. Prefabrik Ev modelleri çatısının şekline, veranda ve balkon büyüklüğüne, pencere sayısı ve büyüklüğüne göre değişmektedir. Tüm bu özellikler değiştikçe prefabrik yapıların fiyatları da değişiklik gösterebilir.

Besa Prefabrik Yapı’nın sunduğu hizmetlerden biri de bilindiği üzere anahtar teslim prefabriklerdir. Anahtar Teslim Prefabrik fiyatları belirlenirken değişkenler oldukça fazladır.

Öncelikle şunu belirtmek isteriz ki; Besa Prefabrik, anahtar teslim prefabrik hizmeti sunarken kullandığı tüm ürünleri TSE belgeli birinci sınıf ürünler arasından seçmektedir.

Prefabrik Yapılar için dökülen temel betonundan başlayarak, zemin döşemeleri için kullanılan parke ve fayanslar, mutfak ve banyo dolapları, kapı ve pencerelere ve vitrifiye elemanları kullanıcıların zevkleri ve tarzları doğrultusunda seçilmekte ve kaliteden asla ödün verilmemektedir.

Bu özelliği ile BESA Prefabrik kendisini taklit eden diğerlerinden kalite anlamında oldukça üstündür. Doğal olarak buda anahtar teslim prefabrik ev fiyatlarına yansıyabilmektedir.