Hakkımızda

Hakkımızda

BESA PREFABRİK YAPI A.Ş. ve BESA ÇELİK faaliyet gösterdiği alanlarda yıllara yaygın edindiği tecrübe ve müşteri memnuniyetini ön planda tutan bir anlayış ile hizmet vermektedir.

BESA YAPI, Prefabrik, Hafif Çelik veya Betonarme.. Tüm inşaat kollarında yeterli tecrübe, bilgi birikimi ve yetkin istihdam kadroları ile Türkiye'nin her bölgesinde faaliyet gösterebilmektedir.

Birçok prefabrik üreticisinin aksine, prefabrik ve çelik yapılarda müşterilerin sorumluluğuna bırakılan tüm inşaat kalemlerini onların adına üstlenerek ciddi bir yükten kuartararak tercih sebebi olmayı başarmıştır.

BESA PREFABRİK YAPI A.Ş. sadece bireysel müşterileri için değil, tüm kurumsal firmalara da yaşam alanları sağlamaktadır. İnşaat şantiyeleri, fabrika ofisleri, güvenlik birimleri için konforlu ve ihtiyaca uygun yaşam alanları tasarlamaktadır.

BESA PREFABRİK ve BESA ÇELİK, İstanbul Sultanbeyli showroom adresinde hem faaliyet kollarındaki ürünleri görüp deneyimleyebilir hemde konusunda uzman personellerimizden merak ettiğiniz tüm konularda bilgi alabilirsiniz.